Законодательство Украины > Нормативно-правовые акты в области охраны труда > Методика проведення державної експертизи (перевірки) проектної документації на будівництво (реконструкцію, технічне переоснащення) виробничих об'єктів і виготовлення засобів виробництва на відповідність їх нормативним актам про охорону праці (НПАОП 0.00-7.03-94)


ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО НАГЛЯДУ ЗА ОХОРОНОЮ ПРАЦІ

Н А К А З
N 95 від 30.09.94 р. Зареєстровано в Міністерстві
м.Київ юстиції України
20 лютого 1995 р.
N 44/580

Про затвердження Методики проведення державної експертизи (перевірки) проектної документації на будівництво (реконструкцію, технічне переоснащення) виробничих об'єктів і виготовлення засобів виробництва на відповідність їх нормативним актам про охорону праці

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 23 червня 1994 р. N 431, Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Методику проведення державної експертизи (перевірки) проектної документації на будівництво (реконструкцію, технічне переоснащення) виробничих об'єктів і виготовлення засобів виробництва на відповідність їх нормативним актам про охорону праці (додається).
2. Начальникам територіальних управлінь:
2.1. Забезпечити вивчення Методики технічними експертами експертно-технічних центрів та спеціалістами, які залучаються до проведення державної експертизи (перевірки) проектно-конструкторської документації.
2.2. Створити комісії і провести атестацію технічних експертів експертно-технічних центрів та спеціалістів інших організацій, які будуть здійснювати експертизу проектно-конструкторської документації.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на технічне управління Комітету (Кириленко В.М.).
Голова Комітету С.П.Ткачук

| 1 | 2 |