Главная > Нормативно-правовые акты > Перелік однотипних за призначенням об'єктів, які підлягають обладнанню автоматичними установками пожежогасіння та пожежної сигналізації


Про затвердження Переліку однотипних за призначенням об'єктів, які підлягають обладнанню автоматичними установками пожежогасіння та пожежної сигналізації

Наказ Міністерства України з питань
надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення
від наслідків Чорнобильської катастрофи
від 22 серпня 2005 року N 161
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
5 вересня 2005 р. за N 990/11270
Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій
 та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 3 серпня 2007 року N 531


Відповідно до Закону України "Про пожежну безпеку" НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Перелік однотипних за призначенням об'єктів, які підлягають обладнанню автоматичними установками пожежогасіння та пожежної сигналізації (додається).
2. Керівникам Державного департаменту пожежної безпеки, головних управлінь (управлінь) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, ректорам вищих навчальних закладів МНС України, начальнику Вінницького вищого професійного училища цивільного захисту довести до відома керівного складу органів управління системи МНС України та організувати вивчення особовим складом підпорядкованих їм підрозділів Переліку однотипних за призначенням об'єктів, які підлягають обладнанню автоматичними установками пожежогасіння та пожежної сигналізації.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Горбенка М. О. та начальника Державного департаменту пожежної безпеки Бовсуновського В. В.
 

Виконуюча обов'язки Міністра 

Т. В. Амосова 

1|2|3|4|5|6